Zapraszamy na zabiegi do naszego salonu.

Zadbamy profesjonalnie o Twoje dłonie i stopy, zajmiemy się również pielęgnacją Twojej twarzy i ciała.

Rzęsy – Nouveau Lashes

NASZ SALON JEST REKOMENDOWANY PRZEZ FIRMĘ

NOUVEAU LASHES

ZACHĘCAMY DO ZABIEGU !

2 D – 3 D

Wyobrażasz sobie swoje rzęsy dłuższe nawet o 50%?

Każda kobieta marzy o tym, by były długie i grube.

Rewolucyjne zabiegi Nouveau Lashes, przeprowadzane w naszym gabinecie w centrum Warszawy, sprawiają, że spojrzenie staje się znacznie głębsze, a oko wyraźniejsze.

Sekretem sukcesu metody jest materiał z syntetycznego jedwabiu, który sprawia, że, w przeciwieństwie do kępek, które mogą spowodować wypadanie włosków, rzęsy poddane tej metodzie wyglądają jak prawdziwie. Jedwab daje włóknom miękkość i łatwo dostosowuje się do kształtu naturalnych włosków, a dodatek poliestru odpowiada za trwałość zabiegu.

Stosowane włókna mają kształt naturalnej rzęsy. Nie są nadmiernie wygięte, ponieważ miałoby to wpływ na trwałość aplikacji. Charakteryzują się lekkością, naturalnym wyglądem i pięknym podkręceniem. Są wykonane z bardzo lekkiego, elastycznego materiału, jakim jest poliester oraz syntetyczny jedwab. Ich sprężystość oraz giętkość sprawiają, że utrzymują się nawet dwa miesiące. Stosowany klej jest hypoalergiczny oraz bezpieczny dla skóry. Sprawia, że każde z włókien trzyma się naturalnego włosa aż do końca jego cyklu. Środek wykazuje się również wodoodpornością.

Produkt jest bardzo delikatny, lekki oraz bezpieczny w aplikacji. Ponadto zapewnia użytkowniczkom poczucie komfortu. Zależnie od preferencji Klientki, rzęsy mogą być dłuższe o 30 lub nawet 50%. Produkt jest dostępny w różnych długościach i czterech grubościach do wyboru.

Podczas zabiegu przyklejanych jest od 50 do nawet 100 włosków. Metoda Nouveau Lashes jest bardzo precyzyjna. Każdy włosek jest przyklejany oddzielnie na całej długości. Zabieg charakteryzuje się wysoką trwałością, ponieważ włókna trzymają się aż do wypadnięcia naturalnego włoska. Przez cały ten czas Klientka leży wygodnie z zamkniętymi oczami. Efekt końcowy jest tak imponujący, że wiele z Was rezygnuje z używania mascary. Nie ma również dalszej potrzeby używania zalotki.

Rzęsy po naszym zabiegu przyciągają wzrok bardzo naturalnym efektem!

Przykład poprawnie wykonanej aplikacji…

Przed

przedłużanie rzęs Warszawa

…po

Nouveau Lashes – gwarancja bezpieczeństwa…

Zapewnia długotrwałe efekty zabiegu i bezpieczeństwo w trakcie aplikacji włókien.

Te poliestrowo – jedwabne włókna są bardzo trwałe dzięki temu, że przykleja się je na całej długości rzęsy. Proces gwarantuje najwyższą trwałość wykonanych aplikacji oraz całkowicie naturalny wygląd oraz bezpieczeństwo.

Aplikacja Nouveau Lashes zapewnia komfort i piękny wygląd. Nie wymaga również stosowania zalotki, która niszczy rzęsy, a także uniemożliwia wklejenia ich na całej długości.

Zabieg daje efekt wydłużenia o nawet 50%. Jest on widoczny nawet przez 8 tygodni. Jeżeli klientka regularnie przychodzi na uzupełniania, można go utrzymywać w nieskończoność.

Najważniejsze, że wklejona rzęsa wypada dopiero na koniec życia naturalnej. Metoda działa tak zachwycająco, że klientki cały czas mają ochotę wracać i kontynuować zabiegi.

Podczas przedłużania wykorzystywane są produkty najwyższej jakości. Używany klej jest produkowany w Europie. Nie zawiera formaldehydów, ani innych szkodliwych substancji. Jest też bezzapachowy i nie podrażnia skóry. Posiada certyfikat bezpieczeństwa COSHH Report.

Zabieg daje niesamowity efekt!

CENA ZABIEGU – 300 zł
CENA DOPEŁNIENIA – 200 zł

Odwiedź nas. Zapraszamy.

Call Now Button