Zapraszamy na zabiegi do naszego salonu.

Zadbamy profesjonalnie o Twoje dłonie i stopy, zajmiemy się również pielęgnacją Twojej twarzy i ciała.

Przedłużanie paznokci

Wiele kobiet ma problemy kruchą lub rozdwajającą się płytką uniemożliwiającą zapuszczanie. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu jest przedłużenie paznokci. W naszym salonie, który mieści się w centrum Warszawy, wykonujemy zabiegi przy pomocy lakierów akrylowych.

Przebieg zabiegu

Podczas pracy nakłada się masę na powierzchnie naturalnej płytki, szablonu lub tipsa i formuje się jej kształt. Podejmujemy się zarówno realizacji jednokolorowych, jak wyposażonych w zdobienia. Paznokcie akrylowe mogą być również wykorzystywane podczas zapuszczania. Podczas, gdy warstwa preparatu daje efekt przedłużenia, pod nią rośnie naturalna płytka.

Efekt

Lakiery tego typu doskonale sprawdzają się również na niedoskonałej, nierównej płytce, ponieważ jego powłoka może być wymodelowana w dowolny kształt. W ten sposób zakrywa wszystkie naturalne ubytki. Efekty utrzymują się nawet do trzech tygodni.

Dla kogo

Zabiegi wykorzystujące tego typu lakiery są polecane szczególnie osobom, których płytka jest cienka lub łamliwa. Jeśli chcesz, by Twoje dłonie wyglądały olśniewająco, czym prędzej odwiedź nasz gabinet.

Odwiedź nas. Zapraszamy.

Call Now Button