Zapraszamy na zabiegi do naszego salonu.

Zadbamy profesjonalnie o Twoje dłonie i stopy, zajmiemy się również pielęgnacją Twojej twarzy i ciała.

Manicure hybrydowy – SHELLAC

Stanowi jeden z najważniejszych trendów wśród zabiegów z zakresu kosmetyki. Pedicure i manicure hybrydowy pozwala znacznie wydłużyć efekt zadbanych dłoni i utrzymuje się nawet do trzech tygodni. Ta nowoczesna metoda charakteryzuje się bezpieczeństwem oraz bardzo naturalnym wyglądem. Obok żelowej oraz akrylowej, stanowi jedno z najpopularniejszych rozwiązań. Można ją wykorzystać także do tego, by lekko przedłużyć paznokcie.

Podczas robienia manicure lub pedicure hybrydowego używane są preparaty charakteryzujące się pięknymi, intensywnymi kolorami oraz wysokim połyskiem. Efekt końcowy jest tak imponujący dlatego, że nie pojawiają się żadne smugi. Ponadto manicure i pedicure tego typu jest odporny na odpryskiwanie czy urazy, a czas jego wysychania jest stosunkowo krótki.

Proces wykonywania manicure lub pedicure hybrydowego różni się od zabiegów żelowych lub akrylowych i odbywa w kilku krokach:

  • nałożenie bazy – należy pokryć płytkę cienką warstwą, którą jest utwardzana przy pomocy lampy UV,
  • pomalowanie paznokci lakierem hybrydowym – tak przygotowana powierzchnia jest gotowa do przyjęcia koloru, wykonania wszelkiego rodzaju wzorów lub umieszczenia dodatków, całość musi być utwardzona za pomocą lampy UV,
  • nałożenie topu – w zależności od wyboru, może on mieć działanie nabłyszczające lub matujące. Na zakończenie tego etapu ponownie stosuje się lampę UV.

Ta metoda stanowi doskonały wybór dla osób, które nie chcą przedłużać paznokci przy pomocy środków żelowych lub akrylowych. Bardzo dobrze sprawdzi się również u każdego, kto preferuje naturalny wygląd i nie chce stosować zabiegów ingerujących w strukturę płytki paznokcia. Manicure lub pedicure hybrydowy jest nieinwazyjny i zapewnia bezpieczeństwo, ponieważ przy prawidłowo przeprowadzonym zabiegu nie niszczy paznokci. Noszenie go wzmacnia strukturę płytki, co znacznie ułatwia zapuszczanie. Zabieg trwa stosunkowo krótko, a jego efekty pozostają na dłuższy czas. Z tego powodu przypadnie do gustu także osobom, które nie chcą poświęcać dużo czasu na dbanie o dłonie. Warto wiedzieć, że lakiery tego typu, w odróżnieniu od zwykłych, nie zasychają w buteleczce.

Stosować hybrydy czy lakiery akrylowe?

Lakier akrylowy wykorzystywany jest zarówno do manicure, jak i pedicure. Doskonale nadaje się także do przedłużania paznokci. Wykonanie zdobień z wykorzystywaniem lakierów akrylowych jest dość trudne, ponieważ wymagają znacznych umiejętności manualnych. Jedną z poważniejszych wad lakierów akrylowych jest brzydki zapach podczas nakładania. Zaletą manicure lub pedicure tego typu jest wysoka plastyczność masy, która doskonale sprawdza się podczas przedłużania oraz modelowania paznokci.

Lakiery żelowe czy hybrydowe?

Lakiery żelowe są utwardzane przy pomocy lampy UV. Proces ich nakładania jest o wiele krótszy, jednak efekt jest zdecydowanie mniej trwały. Negatywnym aspektem jest również mniejsza odporność lakierów żelowych na uszkodzenia mechaniczne. W przypadku lakierów żelowych, istnieje niebezpieczeństwo uzyskania niejednorodnego koloru, ze względu na to, że powietrze może pojawić się między poszczególnymi warstwami. Żele wymagają także uzupełniania odrostów. Zaletą tego rozwiązania jest szeroki wybór odcieni do wyboru. Mogą być wykorzystane do przedłużenia paznokci. Przedłużenie płytki odbywa się w dwojaki sposób – na tipsie lub na szablonie.

Poza manicure i pedicure hybrydowym, w naszym salonie wykonujemy również zabiegi malowania, ozdabiania oraz przedłużania paznokci przy pomocy lakierów żelowych lub akrylowych. W naszym gabinecie, znajdującym się w centrum Warszawy, odkryjesz wszystkie dostępne kolory Shellaca CND.

SHELLAC + MANICURE 110zł (usunięcie shellaca + 10zł)
SHELLAC + PEDICURE 150zł (usunięcie shellaca z paznokci stóp + 10zł)
MALOWANIE PAZNOKCI AKRYLOWYCH LUB ŻELOWYCH 80zł

Manicure hybrydowy Shellac

Odwiedź nas. Zapraszamy.

Call Now Button