Zapraszamy na zabiegi do naszego salonu.

Zadbamy profesjonalnie o Twoje dłonie i stopy, zajmiemy się również pielęgnacją Twojej twarzy i ciała.

Henna

Chcąc osiągnąć piękną i wyrazistą oprawę oczu, warto oddać się w ręce profesjonalistów, którzy pomogą dopasować makijaż do indywidualnej urody każdej klientki. Henna stosowana w naszych zabiegach pozwala uzyskać efekt powiększenia objętości i długości rzęs. Zwiększa także wyrazistość brwi oraz podkreśla barwę tęczówki.

Efekt

Efekty wykorzystania tej metody są długotrwałe, co daje im przewagę nad tradycyjnym makijażem. Podczas zabiegu nawet najkrótsze włoski są farbowane, dzięki czemu rzęsy i brwi stają się znacznie gęstsze. Kolor utrzymuje się przez dłuższy czas, dlatego nie trzeba codziennie wykonywać makijażu oczu.

Podczas farbowania, skóra, znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie włosków poddawanych zabiegowi, jest osłonięta, ponieważ przebarwienia wywołane preparatem bardzo ciężko usunąć.

Bezpieczeństwo

Zabieg jest bezpieczny, a henna utrzymuje się na brwiach nawet dwa tygodnie. W przypadku rzęs, efekty są jeszcze dłuższe i trwają nawet 3 lub 4 tygodnie.

Do naszego salonu, który znajduje się w centrum Warszawy, zapraszamy wszystkie Panie, zainteresowane trwałym farbowaniem brwi i rzęs.

Odwiedź nas. Zapraszamy.

Call Now Button