Zapisz się do naszego newslettera.
Wpisz swój adres e-mail.

Rzęsy - Nouveau Lashes

 

 

 

 

NASZ SALON JEST REKOMENDOWANY PRZEZ FIRMĘ

NOUVEAU LASHES

ZACHĘCAMY DO ZABIEGU ! 

2 D - 3 D

 

 

 Wyobrażasz sobie swoje rzęsy dłuższe nawet o 50%?

 
Każda kobieta marzy o długich, grubych rzęsach…       
Nouveau Lashes sprawia, że spojrzenie staje się głębsze, oko wyraźniejsze.
 
Materiał syntetyczny z jakiego są wykonane sprawia, że wyglądają identycznie jak prawdziwe – w przeciwieństwie do kępek, często powodujących przedwczesne wypadanie naturalnych rzęs.
Poliestrowo – jedwabne włókna doklejane są do każdego z naturalnych włosów. Są wyjątkowo lekkie i trwałe – utrzy-mują się do 2 miesięcy – zależnie od naturalnego cyklu życia rzęsy.
 
Ten niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu, dzięki jego lekkości, bezpiecznej aplikacji, która nie niszczy rzęs. Pozwala na ich wydłużenie od 30 do 50% (dostępne
w różnych długościach, w 4 grubościach)
Doklejenie od 50 do 100 włosków (w oku) powoduje , że używanie mascary nie jest konieczne. Rzęsy są w 100% wodoodporne.
Dzięki swej elastyczności, nie wymagają używania zalotki.
Co najważniejsze - nasze rzęsy dają bardzo naturalny efekt!
 
Przykład poprawnie wykonanej aplikacji...

 

 przed

 ...po

Metoda Nouveau Lashes wyróżnia się na tle innych metod przedłużania rzęs wyjątkową precyzją. Doklejamy rzęsy na całej długości, daje to gwarancję wyjątkowej trwałości - aż do momentu wypadnięcia naszej rzęsy.

 

Nouveau Lashes - gwarancja bezpieczeństwa…
 
Nouveau Lashes udziela gwarancji trwałości , a także bezpieczeństwo aplikacji ponieważ:  
 Nouveau Lashes to poliestrowo - jedwabne włókna, idealnie lekkie i trwałe, wklejone na całej długości rzęsy, co gwarantuje najwyższą trwałość wykonanych aplikacji oraz całkowicie naturalny wygląd i bezpieczeństwo.
Jedwab daje rzęsie miękkość i to , że łatwo się dostosowuje do kształtu rzęsy naturalnej , a dodatek poliestru gwarantuje trwałość. Stosowane rzęsy są w kształcie naturalnej rzęsy, nie są nadmiernie wygięte, co miałoby wpływ na trwałość aplikacji, ale są lekko, naturalnie i pięknie podkręcone.
 
Aplikacja Nouveau Lashes nie wymaga stosowania zalotki, która niszczy rzęsy, a także uniemożliwia wklejenie rzęs na całej długości – gwarancja trwałości.
 
Nouveau Lashes proponuje różne długości oraz cztery grubości rzęs w zależności od naturalnych rzęs klientki oraz jej oczekiwań. Rzęsy można wydłużyć nawet o 50 %, a efekt utrzyma się kilka tygodni (do8) . Efekt niezwykłych rzęs można utrzymywać w nieskończoność, jeżeli klientka regularnie przychodzi na uzupełniania.
 Najważniejsze, że wklejona rzęsa wypada dopiero na koniec życia naturalnej rzęsy, a metoda Nouveau Lashes nie ma żadnego wpływu na zdrowie naturalnych rzęs i naturalny cykl ich życia, dzięki odpowiedniej, precyzyjnej technice i doborowi długości rzęs.
Piękny efekt powoduje, że klientka cały czas ma ochotę wracać i kontynuować zabieg.
 
Aplikacja trwa około trzech godzin i jest bardzo przyjemnym, relaksującym oraz bezbolesnym zabiegiem.
Najwyższa jakość produktów  Klej jest produktem europejskim, nie zawiera szkodliwych formaldehydów, jest bezzapachowy i nie wywołuje podrażnień oraz posiada oceny bezpieczeństwa COSHH Report. Brak oparów powoduje, że klientka może otwierać oczy w trakcie aplikacji, co jest kolejnym dowodem na wyjątkowość kleju Nouveau Lashes. Nouveau Lashes proponuje też bogaty wybór produktów do odsprzedaży dla  klientki.
 
Oraz niesamowity efekt….
 
Rzęsy, które wyglądają jak perfekcyjnie wytuszowane, bez użycia mascary, lekkie, wygodne, nie posklejane i naturalne - idealny efekt dla każdej eleganckiej kobiety!
Dłuższe i grubsze, każda z osobna - to efekt, którego mas cara nie może nam zapewnić.
 
 
CENA ZABIEGU - 300 zł
CENA DOPEŁNIENIA -  200 zł
 
 
 

 

 

 

 

do góry ↑