Zapisz się do naszego newslettera.
Wpisz swój adres e-mail.

Makijaż permanentny

System PUREBEAU pozwala na uzyskanie precyzyjnych rezultatów w zwiększeniu wyrazistości państwa oczu. Najważniejszymi stosowanymi tu technikami jest korekcja brwi, zagęszczenie rzęs lub klasyczna kreska na powiece. Efekt wspaniałych ust uzyskuje się poprzez pigmentową korekcję konturu oraz wzmocnienie czerwieni warg. Usta stają się wówczas wyraziste i zmysłowe. Makijaż permanentny jest zawsze wykonywany małymi krokami. Tylko tak można uzyskać bezkompromisowy rezultat. W każdej chwili możecie państwo obejrzeć dotychczasowy efekt i wyrazić życzenia dokonania zmiany. Takie ostrożne postępowanie jest przyjazne dla skóry. Farba jest aplikowana tylko do górnych warstw skór, co wyklucza pękanie naczynek.

Nasze wysokie wymagania odnośnie precyzji wymogły rozwój udoskonalonej techniki wykonywania makijażu permanentnego. Przykładem są stosowane igły do pigmentacji. Często używane są importowane igły do tatuażu. Ich końcówka jest lekko zgięta przez co igła obciąża skórę. Stosowane przez nas igły są wykonane na zasadzie igieł do akupunktury i dzięki temu są cieniuteńkie i gładkie. Ryzyko do zapaleń skóry spada do minimum, a farbę można nanosić na skórę punktowo. Farby PUREBEAU składają się z najdrobniejszych mikropigmentów i materiałów farmaceutycznych testowanych toksykologicznie mikrobiologicznie. Wszystkie farby wykazują zgodność z kolorem co wyklucza ewentualne niepożądane płowienia. Paleta barw jest dostosowana do każdego typu skóry i umożliwia naturalną korekcję i perfekcję wykonania. W systemie PUREBEAU dokonujemy gruntownej analizy kolorytu Państwa skóry, aby można było dokładnie dobrać farby. Aby wykluczyć wszelkie ryzyko przed każdym zabiegiem wykonujemy także test na alergię.

 

Makijaż permanentny jest alternatywą do tradycyjnego makijażu. Tego typu zabieg umożliwia skorygowanie np. linii ust, uwydatnienie, powiększenie ich konturu i wypełnienie dowolnym kolorem, można również skorygować brwi, nanieść kreskę na powiekę i podkreślić linie rzęs. Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego, nietoksyczne i niealergizujące zostają wprowadzone do przestrzeni miedzykomórkowej naskórka i utrzymują się tam 3-5 lat.  Należy pamiętać, iż makijaż permanentny jest makijażem bazowym. Ma w sposób naturalny podkreślić naturalne piękno twarzy lub ewentualnie wprowadzić korekty. Można na nim wykonać klasyczny makijaż z użyciem kosmetyków kolorowych.

 
 

Każdą klientkę traktuję indywidualnie, dlatego przed wykonaniem mikropigmentacji proponuję bezpłatną konsultację. Na spotkaniu udzielam wszelkich niezbędnych informacji dotyczących zabiegu, dobieram odpowiednie kolory oraz ustalamy termin wykonania usługi. Na konsultację można zabrać ze sobą ulubione pomadki i konturówki do ust, kredki do brwi i oczu. Postaram się dobrać jak najbardziej zbliżony kolor do ulubionego.

Po zabiegu makijaż jest bardziej intensywny, w krótkim czasie barwa zblednie, co jest związane z procesem regeneracji komórek ( wraz ze złuszczeniem się obumarłych komórek naskórka złuszczeniu ulega część pigmentu makijażu permanentnego ). Po wykonanym zabiegu nie można moczyć wykonanego makijażu do momentu zupełnego zagojenia, nie wolno zdrapywać, powstajęcych w czasie gojenia strupków, opalać się i korzystać z sauny.

W przypadku pigmentowania ust, osóbom u których często występuje opryszczka zalecane jest przyjmowanie przez 7 - 10 dni po zabiegu tabletek heviran 400, po wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

KRESKA GóRNA - 450zł - 550zł - 650zł

KRESKA DOLNA - 350zł

BRWI - 800zł

KONTUR UST - 500zł

USTA Z CIENIEM - 800zł

USTA Z WYPEŁNIENIEM - 1000zł 

LIP LIGHT (rozświetlająca linia nad konturem) - 200zł

 

 

do góry ↑